Bağlıca Eşya Depolama

BAĞLICA EŞYA DEPOLAMA

Esadaş Nakliyat eşya depolama firması olarak, Bağlıca eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz içerisinde, personellerimizden aldığınız eşya depolama fiyatları ve nakliye fiyatları içerisinde, sigorta ve garanti dahil fiyatlardır. Eşya depolama tesislerimiz Ankara’nın bir çok semtinde bulunmaktadır. En büyük tesisimiz, Dikmen eşya depolama tesisidir. Tesislerimiz kesinlikle ambar tarzı değildir. Tamamen eşya deposuna özgü tasarlanmış, temiz hijyenik ve güvenliklidir. Depolama tesislerimiz, oda oda bölüm sistemlidir. Parça eşya depolama, 1+1 eşya depolama, 2+1 eşya depolama, 3+1 eşya depolama, 4+1 eşya depolama, ofis eşyası depolama, tekstil depolama, fabrika depolama gibi kısım kısım bölümler depolarımızda mevcuttur. En az 15 gün öncesinden firmamız yetkilileri ile iletişime geçtiğiniz taktirde, evinize veya ofisinize ücretsiz expertizimiz gelip eşyalarınızı keşif eder. Eşyaların yoğunluğu belirlendikten sonra, depolama tesisimizde hangi numaralı depo odasına depolanacağı belirlenir. Bu depo oda numarası üzerinde randevu yapılıp, mal sahibi tarafından her iki taraflı depolama sözleşmesi yapılıp imzalanır. Depo sözleşmesi 1 poliçesi mal sahibi tarafından, diğer poliçe nakliyat depolama firmamız tarafından saklanmaktadır.
Tüm anlaşmalar gerçekleştiği taktirde, nakliye kısmına geçelim. Taşınma günü personellerimiz belirli adrese varmaktadır. Bütün mobilyaların montesi yapılarak depo standartlarına uygun şekilde paketlenmesi sağlanır. Tüm eşyalar kalın patpat ve strec naylonlar ile hassas şekilde paketlenmesi gerçekleştirilir. Eviniz veya ofisiniz, 2. Kat veya daha yüksek ise, modüler eşya taşıma asansörü ile nakliye aracımıza yüklenmesi sağlanır.
Eşyalarınızı yükleyen nakliye aracımız, depolama tesisimize gelerek, eşyalarınıza özel randevu oluşturduğumuz depolama odasına depolanır. Depolanan eşyaların oda kapısı kilitlenir, mührü vurulduktan sonra kapı kilit anahtarı mal sahibine teslim edilir. Güvenlik kamera ile 7/24 izlenimde olan tesislerimizde artık eşyalarınız güvende. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.