Ankara Eşya Deposu

Ankara Eşya Deposu


Ankara eşya deposu, ankara depo, ankara depolama, ankara eşya deposu fiyatları, kiralık depo, kiralık eşya depolama, depolama.


Kiralık Eşya Deposu


Ankara kiralık eşya deposu, ankara eşya depo, ankara eşya depolama, ankara depolama, ankara eşya depolama fiyatları.


Ankara Eşya Depolama


Ankara eşya depolama, ankara eşya deposu, kiralık eşya deposu, kiralık eşya depolama,depolama fiyatları.


Ankara Eşya Depo


Ankara eşya depo, ankara eşya depolama, ankara eşya deposu, ankara kiralık eşya deposu, ankara depo, depolama fiyatları.


Ankara Eşya Deposu


Ankara eşya deposu sektörü içerisinde hizmet veren firmamız, 7/24 kesintisiz ankara eşya deposu hizmeti vermektedir. Firmamız olan Esadaş Eşya Depolama, Ankara'nın tüm ilçelerinde depolama hizmeti vermektedir. Ankara eşya deposu ve depolarımız, oda oda sistemli tam güvenlik sistemlidir. Eşyalarınız bizim emanetimizdir. Eşyalarınızın depolandığı taktirde, odanınız kapısı kilitlenip, mühürü takılmaktadır. Sizden izinsiz kesinlikle, kimse eşyalarınızı göremez. Depolarımız nem ve rutübete karşı %100 önlemleri sağlanmıştır. Yangın alarm sistemli, ve tam donanımlı güvenlik kamera sistemlidir.
Esadaş Depolama Tesisimiz sağ tarafta fotoğrafta göründüğü gibidir. Depolama tesisimiz tamamen güvenlik kamera sistemli, alarmlı, kepenkli ve güvenlik personelleri tarafından korumalıdır. Eşyalarınızın depolandığı taktirde, bu süreç içerisinde eşylarınıza gelecek olası bir olumsuz durumda firmamız sorumludur. Neden Esadaş Depolama Merkezi ?
Depolama sektörü içerisinde 1997 yılından itibaren hizmetini sürdürmektedir. Bu 24 yıllık tecrübesine dayanarak, siz değerli müşterilerimize hizmetini faal durumda göstermektedir. Depolarımız axa sigorta tarafından sigortalıdır. Depo tesislerimiz, duvarları ve zemini, neme rutübete karşı özel malzeme kullanılmış olup en kaliteli ve güvenilir şekilde yapılmıştır.