Ankara Eşya Depo


Ankara eşya depo, ankara eşya depolama, ankara eşya deposu, ankara kiralık eşya deposu, ankara depo, depolama fiyatları.


Ankara Eşya Depolama


Ankara eşya depolama, ankara eşya deposu, kiralık eşya deposu, kiralık eşya depolama,depolama fiyatları.


Kiralık Eşya Deposu


Ankara kiralık eşya deposu, ankara eşya depo, ankara eşya depolama, ankara depolama, ankara eşya depolama fiyatları.


Ankara Eşya Deposu


Ankara eşya deposu, ankara depo, ankara depolama, ankara eşya deposu fiyatları, kiralık depo, kiralık eşya depolama, depolama.


Ankara Eşya Depo

Ankara eşya depo Ankara’nın tüm semtlerinde hizmetini vermektedir. Eşya depolarımız, oda oda bölüm sistemlidir. 1’den 450’ye kadar numaralı odalarımız mevcuttur. Eşyalarınız uzman kadromuz tarafından, A’dan Z’ye kadar havalı patpat naylonlar ile paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Patpat naylonlar ile paketlenen eşyalarınızın + olarak streç naylon ile 2 kat ambalajlanmaktadır. Eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz ile mobilyalarının montesi yapılarak, tüm parçaların numaralandırılması sağlanmaktadır. Bu mobilya parçalarının patpat naylon ile ambalajlanması yapılmaktadır. Mobilyalardan sökülen aparatların tümü bir kutuya konur ve üstüne numaralanması yapılır. Tüm monte ve paketlenme işlemi bittikten sonra, son model kapalı mobilya kasalı araçlarımız eviniz adresine yanaşmaktadır. Taşınmaya hazır olan eşyalarınız araçlarımıza yüklenir. Eşyalarınızı, anılarınızı yükleyen aracımız, Ankara eşya depolama merkezine doğrudan yola çıkar. Ankara eşya deposuna gelen aracımız, size randevusu oluşturulan ‘xx’ numaralı odaya eşyalarınız dikkatli şekilde istiflenmesi yapılır. Eşyalarınız depomuzda, 7/24 güvenlik kamera sistemli, güvenlik donanımlı izlenimlenmektedir.